Onkoporadňa

Ak potrebujete informácie, radu, povzbudenie, pomoc v riešení zložitých situácií, ktoré sa vyskytli vo vašom živote v súvislosti s diagnózou onkologického ochorenia alebo sa chcete informovať ohľadom prevencie, Onkoporadňa slúži práve na váš najbližší kontakt s odborníkmi na rôzne témy.

V čase hodín Onkoporadne sa môžete na bezplatnej linke 0800 11 88 11 obrátiť na skúsených doktorov, psychológov, asistentov výživy a sociálno-právne poradkyne, ktorí vám radi zodpovedajú vaše otázky. Rozpis služieb na aktuálny týždeň nájdete vždy na našej webovej stránke (nižšie v kalendári).

Ak našich odborníkov nezastihnete na telefóne, kontaktovať ich môžete  aj prostredníctvom mailu poradna@lpr.sk. Stačí napísať mail, vaša otázka bude následne preposlaná konkrétnemu odborníkovi, ktorý vám ju zodpovedá.

Ak sa potrebujete poradiť a skonzultovať svoju situáciu so psychológom, využiť môžete bezplatné služby našich psychológov v jednotlivých mestách v rámci Slovenska, ktorí sú zapojení do projektu Sieť psychológov. Aktuálne kontakty na psychológov nájdete >>TU<<.

V Lige proti rakovine nám obzvlášť záleží na kvalite poskytovania tejto bezplatnej služby, preto vás prosíme, ak ste absolvovali rozhovor s našim odborníkom, podeľte sa s nami o vašu spätnú väzbu na horvathova@lpr.sk. Ďakujeme za vaše názory a podnety.

Tento projekt sa v 2. polovici roka 2020 realizoval s finančnou podporou Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky – program Podpora regionálneho rozvoja.