Onkoporadňa

AKTUÁLNE: pre onkologických pacientov a ich blízkych k dispozícii ponúkame – ako aj doposiaľ po celý rok – bezplatnú Onkoporadňu (informácie nižšie). MIMORIADNE počas tohto obdobia sme zabezpečili na každý deň od 18:00 do 19:00 odborníčku v oblasti verejného zdravia, onkopsychologičku PhDr. Andreu Križanovú PhD. pripravenú na Onkoporadni pomôcť PACIENTOM S RAKOVINOU A ICH BLÍZKYM s otázkami týkajúce sa KORONAVÍRUSU.

Ak potrebujete informácie, radu, povzbudenie, pomoc v riešení zložitých situácií, ktoré sa vyskytli vo vašom živote v súvislosti s diagnózou onkologického ochorenia alebo sa chcete informovať ohľadom prevencie, Onkoporadňa slúži práve na váš najbližší kontakt s odborníkmi na rôzne témy.

V čase hodín Onkoporadne sa môžete na bezplatnej linke 0800 11 88 11 obrátiť na skúsených doktorov, psychológov, výživových asistentov a sociálno-právne poradkyne, ktorí vám radi zodpovedajú vaše otázky. Rozpis služieb na aktuálny týždeň nájdete vždy na našej webovej stránke (nižšie v kalendári).

Ak našich odborníkov nezastihnete na telefóne, kontaktovať ich môžete  aj prostredníctvom mailu poradna@lpr.sk. Stačí napísať mail, vaša otázka bude následne preposlaná konkrétnemu odborníkovi, ktorý vám ju zodpovedá.

Ak sa potrebujete poradiť a skonzultovať svoju situáciu so psychológom, využiť môžete bezplatné služby našich psychológov v jednotlivých mestách v rámci Slovenska, ktorí sú zapojení do projektu Sieť psychológov. Aktuálne kontakty na psychológov nájdete >>TU<<.

V Lige proti rakovine nám obzvlášť záleží na kvalite poskytovania tejto bezplatnej služby, preto vás prosíme, ak ste absolvovali rozhovor s našim odborníkom, podeľte sa s nami o vašu spätnú väzbu na horvathova@lpr.sk. Ďakujeme za vaše názory a podnety.