Dobrovoľníctvo

Dobrovoľníci sú neodmysliteľnou súčasťou našej práce.
Len vďaka nim môžeme personálne zastrešiť viacero projektov. Aj vy máte možnosť zapojiť sa. Možnosti sú rôzne 🙂 Staňte sa:

  1. dobrovoľníkom v Centre pomoci
  2. dobrovoľníkom počas Dňa narcisov
  3. dobrovoľníkom na relaxačnom pobyte pre onkologických pacientov a Rodinnej týždňovke

Dobrovoľníci v Centrách pomoci

IMG_4681Trúfate si viesť kreatívny, pohybový kurz pre dospelých onkologických pacientov? Máte čas a chuť pomôcť pri veľkých upratovaniach či pri iných prácach, nevyhnutne spojených s našimi projektmi. Chcete byť Vy alebo Vaša firma/škola/kamaráti informovaní o našich aktivitách a oslovovaní s ponukou dobrovoľníckej pomoci, tak kontaktujete

Dobrovoľníci počas Dňa narcisov

IMG_6659Vďaka tisícom dobrovoľníkov, ktorí na Deň narcisov v uliciach miest a obcí trpezlivo a bez nároku na odmenu rozdávajú narcisy, môžeme využiť nazbierané financie v najvyššej možnej miere.

Ak máte záujem stať sa dobrovoľníkom na Deň narcisov v Bratislave, budeme radi, ak kontaktujete Janu Takács – jana.takacs@lpr.sk. 

Ak máte záujem stať sa dobrovoľníkom na Deň narcisov v iných častiach Slovenska, kontaktovať nás môžete mailom na lpr@lpr.sk.

Dobrovoľníci na relaxačnom pobyte

ine_2Chcete zistiť, ako chutí animátorstvo s dospelými? Liga proti rakovine organizuje od roku 2009 relaxačné pobyty. Doteraz sa na 28 pobytoch vystriedalo už viac ako 1 700 pacientov z kútov celého Slovenska. Program účastníkom zabezpečujú animátori – mladí ľudia, ktorí sa starajú o to, aby sa pacienti na pobyte cítili nie dobre, ale výborne!

Ak sa chcete stať súčasťou „týždňovkového kolotoča“, kontaktujte Števku Migovú – migova@lpr.sk.