Onkoporadňa

Milí priatelia, naša bezplatná Onkoporadňa nebude od 27. 7. 2018 k dispozícii z dôvodu čerpania dovoleniek našich odborníkov. Plne k dispozícii sme vám opäť od 13. 8. 2018.
V súrnych prípadoch nás prosím kontaktujte na lpr@lpr.sk.

Ďakujeme za pochopenie

Tím LPR

——————————-

Informácie o Onkoporadni:

Ak potrebujete informácie, radu, povzbudenie, pomoc v riešení zložitých situácií, ktoré sa vyskytli vo vašom živote v súvislosti s diagnózou onkologického ochorenia alebo sa chcete informovať ohľadom prevencie, Onkoporadňa slúži práve na váš najbližší kontakt s odborníkmi na rôzne témy.

V čase hodín Onkoporadne sa môžete na bezplatnej linke 0800 11 88 11 obrátiť na skúsených doktorov, psychológov, výživových asistentov a sociálno-právne poradkyne, ktorí vám radi zodpovedajú vaše otázky. Rozpis služieb na aktuálny týždeň nájdete vždy na našej webovej stránke (nižšie v kalendári).

Ak našich odborníkov nezastihnete na telefóne, kontaktovať ich môžete kedykoľvek aj prostredníctvom mailu poradna@lpr.skStačí napísať mail, vaša otázka bude následne preposlaná konkrétnemu odborníkovi, ktorý vám ju zodpovedá.

Ak sa potrebujete poradiť a skonzultovať svoju situáciu so psychológom, využiť môžete bezplatné služby našich psychológov v jednotlivých mestách v rámci Slovenska, ktorí sú zapojení do projektu Sieť psychológov. Aktuálne kontakty na psychológov nájdete >>TU<<.

 

 

onkoporadna_phone